Poleasingowe laptopy do firmy - czy to dobry pomysł??>

Wraz z rozwojem współczesnych technologii i wejściem Internetu w każdą dziedzinę życia, posiadanie stałego dostępu do sieci stało się dziś niezbędnym elementem codzienności. 

Stały dostęp do sieci i możliwość pracy w terenie szczególnie ważne są dla firm, gdyż mogą znacznie zwiększyć produktywność pracowników, umożliwiając im pracę w każdych warunkach. Dają im również komfort pracy z domu lub innego miejsca i zapewniają stałą komunikację z przełożonymi i resztą zespołu.

Zakup nowego sprzętu to jednak znaczny wydatek, szczególnie dla firm małych oraz tych nowych, które na starcie najczęściej muszą niezwykle ostrożnie dysponować środkami przeznaczonymi na rozwiniecie ich działalności, gdyż w ty, najcięższym początkowym okresie dochód nie jest wystarczający, a zdarza się, że pierwsze miesiące przynoszą straty, gdyż firmy nie posiadają bazy klientów zapewniających stałe wpływy z racji działalności.

Jak można więc zminimalizować koszty zakupu niezbędnego sprzętu? Idealnym rozwiązaniem mogą być tu poleasingowe laptopy, które chociaż używane, objęte będą gwarancją, a przed trafieniem do sprzedaży przechodzą gruntowne testy pod kątem wszelkich wad i usterek. Ich ceny są zazwyczaj niezwykle atrakcyjne i za ułamek oryginalnej ceny można dostać sprawny i nadal atrakcyjny sprzęt, który zaoferuje dobre parametry i zaskakująco dobry stosunek ceny do jakości. 

Nietrudno znaleźć laptopy poleasingowe (zobacz) działające w oparciu o całkiem świeże architektury, które bez problemu posłużą swoim nowym właścicielom przez kilka najbliższych lat lub do momentu, w którym dochody przedsiębiorstwa pozwolą na zakup nowego drogiego sprzętu.

Tags: